האינטרנט מלא באתרי ומשאבים בבורסה, אך מה לגבי משקיעים שרק התחילו לצאת לשוק? במאמר זה אדון בחמישה עמודי חובה של חדשות שוק ההון למשקיעים ובמה שאתה צריך לדעת על כך.

Investing.com למידע על מניות עתידיות, מגמות שוק וחדשות פיננסיות אחרות מרחבי העולם, כמו גם כמה מהבורסות הפופולריות במדינה.

אתה יכול גם לקרוא חדשות שוק

כדי לספר לך מה קורה בשוק המניות ובתעשיות נבחרות. תוכלו להתעדכן ברעיונות ובמאמרים המסחריים המספקים תובנות נוספות בנושאים פיננסיים חשובים. על ידי הדגשת רק כמה מהסימניות הטובות ביותר, תוכל להתעדכן בחדשות האחרונות ובמידע על שוק המניות והפיננסים בעולם. בנוסף, ניתן לאסוף נתונים ממקורות שונים, כגון רשות ניירות ערך האמריקאית והפדרל ריזרב.

למי שאולי לא אוהב או זקוק לסימניות, הנה כמה מקורות נהדרים אחרים של השקעות בשוק המניות שעליך להסתכל עליהם. בדוק את 3 ויותר שיכולים לספק מחקרי שוק נהדרים ובדוק את רשימת אתרי הבורסה הפופולריים ביותר ואתרי החדשות הפיננסיים.

משאב מכובד זה של שוק המניות מספק חדשות שוק וכלכליות עדכניות

כמו גם כלים רבי עוצמה המאפשרים לך לבצע בדיקת נאותות משלך להשקעות פוטנציאליות. אתה יכול לגשת למאמרים רבים, סרטונים וראיונות בחינם כדי להבין טוב יותר את השווקים ורעיונות ההשקעה. באתר האינטרנט של CNBC Markets יש מידע רב ותוכלו לראות כמה מאמרים בוול סטריט ג'ורנל שניתן להוסיף לרשימה זו. מקורות חדשות כמו רויטרס מסוכמים גם כן ויש מאמרים המשותפים ברשת דאו ג'ונס. לחדשות בינלאומיות נוספות מארה"ב, אירופה, אסיה, אמריקה הלטינית, אפריקה והמזרח התיכון לחץ כאן.

כתבי העת של שוק ההון ורחוב דלאי מפרסמים גם נתונים ומספקים מידע על יסודות החברה

Fortress: The Fort Nightly Jourals for שוקי הון, פרסום עסקי מקוון מוביל, מספק מידע על תעשיות וחברות הרשומות בבורסה. הוא פורסם על ידי המכון ההודי לניהול, בנגלור (IIMB), המגזין העסקי הגדול ביותר בהודו. שוקי ההון של המגזרים והחברות הרשומות בבורסה מתפרסמים גם ביומני הבורסה ההודית פורט.

ממשק האתר דומה לזה של פלטפורמת סחר במניות

כאשר רשימת המניות ממוקמת משמאל, מידע המחיר והחדשות ממוקמים באמצע, כולל פתוח, גבוה, נמוך ו מחירים סגורים, והתרשים ממוקם מימין. האתר מספק גם חדשות ושירותים על מניות, אשר יכולים להועיל לסוחרים המתעניינים ביסודות ובשווקי משנה. נושא מגניב נוסף כשמשקיעים חדשות הוא שיהיו תרשימים ותרשימים שיעזרו לכם לדמיין מידע.

זהו אחד מאתרי הבורסה החיוניים ביותר

המספק נתונים אמינים ועובדיים. בתור סוחר, אתה זקוק לחדשות בזמן אמת כדי להשיג יתרון בשוק, וזה אומר שלא משנה באיזו אסטרטגיית השקעה אתה משתמש או כמה אכפת לך מהכלכלה שלך, אתה תמיד רוצה לעקוב אחר שוקי המניות הטובים ביותר חדשות השקעה. אתה צריך להיות מסוגל לראות את החדשות שמתפרסמות במהלך היום. בלומברג מאפשרת לך להתעדכן בחדשות השוק האחרונות ובאירועים חשובים אחרים, החשובים למסירת חדשות ומסחר.

חברת מדיה זו מספקת סקירה של קרנות ומניות שונות

תוך מעקב אחר התפתחות שוק המניות בארה"ב ושווקים אחרים ברחבי העולם. בנוסף לשווקי המניות, Freerealtime.com מכסה גם את מטבעות הקריפטו הגדולים ומדדי המניות ואוסף חדשות חשובות שעשויות להשפיע על השוק. הוא מספק מידע על אבטחת כל השווקים ומספק מידע על השווקים הפיננסיים באופן כללי.

דף זה מכסה נתונים בסיסיים אודות מניות

כולל חדשות רלוונטיות העלולות להשפיע על מניה מסוימת. חלק זה, הכולל השקעות וחדשות פיננסיות, הוא מתווך מקוון למי שיש לו כרגע כסף. למידע על קטגוריות השקעה ראו רשימה של אפשרויות השקעה, אסטרטגיות השקעה וקרנות נאמנות.

אם ברצונך לבחון לעומק את מחיר הבורסה של חברה מסוימת, בדוק את MorningStar ובדוק אם הוא מתאים לצרכיך.

זהו אתר סולידי בו תוכלו לעבור ולנתח נתונים פיננסיים רבים

כולל מחירי מניות וחדשות פיננסיות, כדי להחליט היכן ברצונכם להשקיע את כספכם. זה נותן לך את היכולת ליצור רשימות מעקב ולעקוב אחר תיק ההשקעות שלך, וזה מועיל בבחירת מניות מכיוון שאתה יכול לגלות במהירות את אפשרויות ההשקעה הטובות ביותר, וכך לחסוך לך זמן ניכר למחקר וניתוח. אם אתה עוקב אחר תיקי השקעות, מאמר זה ב- CNBC יכול לעזור לך לקבוע במהירות אם מניה נותרה השקעה טובה.