בית קק"ל קרית מלאכי מסייע לצעירים להתבלט מבית קק"ל קרית מלאכי, מכיוון שהוא חלק מתכניתם לתמיכה בחינוך הבלתי פורמלי בישראל.

בית קק"ל בקריית מלאכי אמור להסתיים תוך פחות משנה ויהפוך למוקד להעשרת החינוך ולהעצמתם של צעירים בעיר ובקהילה כולה

הבית הוא השני מבין עשרה שנבנה בפריפריה החברתית והגאוגרפית בישראל. בפגישה במלאכי ביום חמישי, 15 בנובמבר, דנו נציגי קק"ל וקיירי בבניית בית לנוער העיר קריית.

המתנ"ס צ'מה בקריית מלאכי

הוא המוסד המאושר ביותר בישראל המשרת אלפי משפחות נזקקות ומשפר את חייהם של אלפים בדרום ישראל. בית הספר התיכון עמית קריית מלאכי הבן / ש.ר. בירך לאחרונה הרחבה חדשה בקמפוס: מרכז יזמות המנוהל על ידי יוניסטרים ללא מטרות רווח, שנוסד בשנת 2001 על ידי איש העסקים רוני זרום בכדי ללמד כישורי יזמות לילדים ישראלים מוחלשים. הבית הראשון של קק"ל נבנה ב -4 בספטמבר 2018 באוברנאצרת בין נצרת לעילית ומאז התפתח למרכז חברתי וחינוכי משגשג לבני נוער. אינריית מלאכי היא חלק מתוכנית קק"ל, התומכת בחינוך בלתי פורמלי בישראל.

ממוקם בקמפוס צ'אמה מעוצב להפליא

84,000 מטרים רבועים. מרכז הקהילה צ'מה ידוע בתוכניות חברתיות וחינוכיות מגוונות שמטרתן להקל על התהליך הקשה של קבלת פנים לעולים חדשים מברית המועצות לשעבר. זהו הבסיס הביתי של חמה ישראל, עמוד השופך אור על שלל עולי העולים לישראל.

"העיר צריכה להפוך למרכז אוכלוסייה מרכזי, ואני בטוח שזה יגיע," אמר. בונים בתים בפארק העירוני המרכזי, שיהווה מוקד לעיר, במיוחד לצעירים.

המועצה העירונית של קריית מלאכי נמצאת 17 ק"מ דרומית לאשדוד

אחת משתי ערי הנמל המרכזיות בישראל. ברובע הדרומי של ישראל, 17 ק"מ צפונית לאשקלון, נמצאת העיר פיריאת מלאכי. ביציאה מכביש 6, שם הרכבת עוצרת, נראה שיש לעיר את מה שנדרש כדי להיות מרכז אוכלוסייה חשוב.

סגן ראש עיריית קריית מלאכי

שטיינר זקלס, הוא חבר קהילת חב"ד-ליובאוויטש החרדית האורתודוכסית, שהוקמה לפני 30 שנה במטרה לספק אוכלוסייה הולכת וגדלה של מהגרים רוסים. כמו קריית מלאכי, זקלס לובש את מדי חב"ד המסורתיים של כובע שחור רחב שוליים וחליפה תואמת. מירה שרף הוא בעלה של הרב שלמה שרף, שליח חב"ד מניו דלהי, הודו, ארבע שנים לאחר רצח שליח חב"ד אחר במומבאי, הרב גבריאל רבקה הולצברג. הכתב הבכיר של גלובלפוסט בישראל, נגה טרנופולסקי, מדווח כי רקטות שנורו מרצועת עזה פגעו ביום שני בבוקר יום חמישי מישראל מקרית מלאכי, והרגו את הנפגע הישראלי הראשון של העימות. לפי ynet, חמאס קיבל אחריות לפיגוע במלאכי. ישראל מסרה היום כי למעלה מ -180 רקטות פגעו במדינה מאז יום רביעי אחר הצהריים.

דקות אחרי שראש עיריית קריית מלאכי מוטי מלכה עלה ליציע, נשמעו צפירות. הרגיעה חזרה בזמן כשמיכאל איתן, חבר כנסת של מפלגת הליכוד ושר בקבינט, נאם בפני הקהל.

ח"כ אילן גילאון (מרצ), שהשתתף בהפגנות, אומר שהוא נותן חסות להצעת החוק האוסרת אפליה בדיור. הצעת החוק תובא בפני הכנסת בעוד מספר ימים, הוא אומר.

לכל משפחה ישראלית יש תמהיל משלה של מנהגים ממולדתה המקורית ומישראל. במציאות, שמוסגרת כחברה מונוליטית, ישראל מורכבת מסיפורים רבים של משפחות מהגרים שבנו את חייהן יחד, מאוחדים על ידי ערכים ומורשת והיסטוריה משותפים.

אחיו הצעיר

ליאור קצב, היה ראש עיריית href = "pages / w / 138760502815410" "יוסף ואנונו" א | ומילא תפקיד זה בין השנים 1981 עד שנות ה90-. בנוסף לעבודתו היומיומית, הוא עובד גם כמתנדב ביוזמות חברתיות בתחומי חלוקת מזון לצעירים, נזקקים וקשישים.

בית הספר התיכון דארקה גימנסיה, שנוסד בסוף שנות ה -60, היה מוסד החינוך העל-יסודי היחיד בעיר והציע אפשרות לאוכלוסייה העירונית המבקשת השכלה ציבורית.

בתי ספר כאלה מכוונים ל אוכלוסייה הטרוגנית עם מגוון רחב של צרכים

היתרונות של תוכנית זו לבית הספר יקבעו את עתידו של בית הספר תחת המנהל החדש. התוכנית תועבר במהלך השנים הקרובות והתלמידים ימשיכו ללמוד בבית הספר ולהפיק תועלת. משיפורים כשהם מוכנים.