אם אתה משתמש בצינורות ממטרות מהנים, אתה יכול להפוך אותם לקצרים ככל שצריך, ואינך צריך לדאוג לביצוע חתכים יקרים כמו PVC. ניתן להשתמש בצינורות מצחיקים וחלופתיים מצוינים לחיבור ראש הממטרה שלך לקו הממטרה באמצעות תיל. זכור כי צינור PVC דורש אביזרי PVC כדי להחזיק את הצינור יחד.

פוליאתילן ו- PVC הם שני סוגים של צינורות המשמשים מערכות השקיה ממטרות

כדי להחליט איזה סוג הוא הטוב ביותר עבורך, תסתכל על מבחר צינורות ה- PVC שלנו מסדרות 40 ו -80, שעובדות היטב באקלים חם וחם. להלן תמצא מידע שיסייע לך לקבוע את סוג הצינור הטוב ביותר עבור מערכת ממטרות.

ישנם שני סוגים של צינורות המשמשים במערכות ממטרות

צינורות פוליוויניל כלוריד צידי (PVC) וצינורות פוליאתילן (פולי). צינורות אלה משמשים לטפטוף ומיני ממטרות. הם משמשים גם במערכות השקיה מיקרו שונות כגון מיקרו ממטרות, טפטפות מקוונות, חרירי מיני ממטרות ומכונות ערפל.

באזורי חורף קרים יותר

אופייני להשתמש בצינורות השקיה מפוליאתילן 80-100 psi עם פוליאתילן צדדי כדי להחזיק את צינורות ה- PVC 200 הקפואים. צינורות אלה משמשים לעתים קרובות במערכות השקיה עם לחץ מים גבוה יותר מאשר באזורים ממוזגים. ישנם מספר צינורות השקיה הפועלים מצוין בממטרות בעלות שימושים צדדיים ושונים, אך קורוזיה עלולה לגרום לבעיות.

אנו ממליצים להשתמש בשיעורי לחץ psi גבוהים יותר עבור צינורות פולי

כדי להתמודד עם לחץ מים סטטי גבוה באזורים הדורשים השקיה כבדה, עם לחץ סטטי של עד 60 psi. ברכישת צינורות השקיה בטפטוף, צינורות ארוכים בגודל 1/4 עד 1/4 אינץ 'הם היחידים הנדרשים בבחירה בין פולי לוויניל. צינורות פולי מיקרו עמידים יותר להתרחבות וסביר יותר שיסופקו עם אביזרי טפטוף.

צינורות וצינורות טפטוף הם העורקים של מערכת השקיה המובילה את הנוזל המחיה חיים לצמחים התלויים בהם

כאשר עובדים על שטח פטיו קטן, ניתן להשתמש בצינורות מיקרו כדי להביא טפטוף או מכשיר השקיה אחר וצינור ראשי לצמח ולהחיל מים על אזור השורש. פרש את מערכת מכשירי המים שלך, הכנס את מתאם הצינור הראשי, הכנס את סרט הטפטוף של מיקרו-צינור מקו הטפטוף לצינור הראשי והוצא אותו, והצמח ישקה.

ישנם כל כך הרבה סוגים שונים של צינורות ממטרות

עד שקשה יהיה לדעת באיזה מהם להשתמש עבור איזו יישום. המכנה המשותף לסוגים רבים של צינורות השקיה הזמינים לכל סוגי מערכות ההשקיה הוא קלות העבודה שלהם עם הטבע והמחיר המשתלם שלהם. לחץ גבוה וכמויות גדולות של פטישים הינם גורמים שיש לקחת בחשבון כאשר מחפשים אפשרויות מתאימות כגון צינורות PVC, צינורות השקיה גמישים ופוליפים, שלכל אחד מהם יש תכונות מועילות משלו להתאמה לגורמים אלה.

אם אורך הריצה המרבי חורג מגודל הצינור

הלחץ יכול להשתנות לטפטף (השקיה) וזה יכול לגרום לדברים מוזרים לקרות כאשר מים נוזלים מהמטפטפים כאשר זה אמור לקרות. יש אנשים הרואים במערכת הממטרות חלק מהצינור או הצינור לרוחב, בעוד שאחרים רואים בה חלק נפרד ממערכת ממטרות. צינורות PVC אינם מוגנים כראוי, מה שעלול להוביל לבעיות שעלולות להשפיע על כל מערכת הממטרה שלך.

צינורות הם סלילים גמישים המבטיחים אריכות ימים

צנרת השקיה מסוג זה סלחנית יותר מצינורות בעלי סיכוי גבוה יותר להיסדק באדמה סלעית. הצורה הזולה ביותר של פולי נמכרת כצינור השקיה בקצב של 80 psi עד 100 psi ומשמשת עבור מערכות השקיה בלחץ נמוך לרוחב.

צינורות Poly-Mainline גמישים וניתן להשתמש בהם עבור מיטות גינה

מכלים גדולים, ארגזי צמחים, עיגולי עץ ושיחים בשורות וכו 'צינור PVC הוא צינור ה- PVC הנפוץ ביותר והוא עמיד בלחץ ומספק עמידות מסוימת בכל הטמפרטורות, קרות וחמות. PPC הוא בצבע לבן, אפור או ירוק, כמו צינורות ביוב, ובעל מרקם נוקשה למחצה.

עליות סטנדרטיות הן מפרקי ציר PVC המשתמשים באביזרי צנרת באותו גודל כמו או מחזיקים במעלות כניסת פולי צינורות כניסת ממטרה (המכונים גם "צינורות מצחיקים" או "צינורות R-swing") התואמים או מחזיקים את עליות של פחות מ -18 "ומחבר קוברה (r)

כדי לשמור אותן קטנות מ -12".

בלו ראיין את הנהלת החברה לתפקיד, אך הוא לא הרגיש שהתאימו לו היטב. היו הרבה אנשים מוכשרים באזור אבל כולם רצו להמשיך הלאה.

בענף הגולף

כך חושד בלו, הוא יכול לנצל את כישורי המכירה שלו היטב תוך כדי לימוד המקצוע. בגלל הקשרים שהוא יצר בתקופתו כמפקח, הוא מקבל עבודה כמנהל השקיה במריאטה, סטובל ושות 'לאחר שדיווח כי איבד 25 ק"ג ותרופות ללחץ הדם שלו והשלים את יומו עד חמש אחר הצהריים, אומרת אשתו. הוא אדם אחר.

מפקחים עוזבים את המקצוע מסיבות רבות

כולל מתח בשוק העבודה, שעות עבודה ארוכות, סופי שבוע ולחצים הקשורים למעביד. אם שוק הגולף באזור שלך אינו פורח, אפשרויות הקריירה שלך כמפקח מוגבלות. ככל שאתה נשאר בעבודה וככל שאתה מבוסס יותר באזור, כך קשה יותר לעזוב.

כדי לראות עוד פרטים נוספים בנושא של צינור השקייה עליך לגלוש לאתר technoelectric.co.il