עבור משתמשי iOS, טלגרם מביאה מצלמת אפליקציה חדשה, שבעזרתה תוכל להשתמש ברמת הזום של המכשיר. אפליקציית שולחן העבודה טלגרם זוכה גם לעורך תמונות משלה. עבור משתמשי שולחן העבודה של טלגרם, אתה יכול לחתוך, לסובב ולהפוך תמונות בעזרת עורך התמונות, ותוכל להוסיף גם ציורים ומדבקות.

בטלגרם אומרים כי העדכון הגדול הזה מעלה את תכונת הווידיאו של האפליקציה לשלב הבא

בעזרת עדכון זה, הודעות קוליות ווידיאו מופעלות במהירות כפולה והמשתמשים יכולים כעת לסמן צ'אטים כנקראים או לא נקראים. תוספות אחרות כוללות שיתוף מסך, שיחות וידיאו בודדות, מכשירי שמע, whoovers ואפשרות למחוק הודעות אוטומטית לאחר חודש.

טלגרם הוסיפה עדכון גדול נוסף המציג עשרות תכונות ושיפורים חדשים

טלגרם מסנג'ר הפופולרי קיבל עדכון נרחב לשיפור השירות בתחומים רבים. טלגרם פרסמה היום עדכון עצום המספק שיחות ווידאו והודעות מגע, מחיקה אוטומטית, שיתוף מסך שמע ומהירות הפעלת וידאו.

גם גרסת האינטרנט החדשה של השירות עודכנה לשימוש בדפדפן

שימושי לאייפון, מאחר שאפל החליטה לאסור על התקנת אנדרואיד של טלגרם, אך אתר טלגרם קיבל עדכון ואנדרואיד האפליקציה מקבלת את Google Play. בואו נעבור לתכונות החדשות שמביאה גירסת Telegram 7.9.0, אחת אחת.

טלגרם מאפשר לך כעת להשהות, להריץ אחורה ולהעביר במהירות הודעות וידאו בעזרת האודיו של המכשיר שלך, ותוכל להקליט הודעות וידיאו בעזרת צביטה לזום או עם המצלמה האחורית.
כדי לבדוק מידע בנושא של קבוצות טלגרם 2020 עליך לגלוש לאתר lookiapp.com

משתמשים יכולים גם להקיש על הודעת וידאו

כדי להפוך אותה לשרשור שיחה. טלגרמות הרחיבו את שיתוף המסך לשיחות וידאו בודדות. טלגרם מסנג'ר איפשר כעת לשיחות וידאו קבוצתיות לשדר סרטונים למסך של עד 30 משתמשים באמצעות המצלמה שלהם, עם עד 1,000 משתתפים בשידור.

מחיקה אוטומטית של הודעות אפשרית כעת בהודעות עם צ'אט סודי מוצפן עדכון חדש ל- iOS ולאנדרואיד מוסיף את האפשרות להיעלם הודעות בכל סוגי הצ'אטים

לטלגרם יש הודעות הרסניות עצמיות מאז 2013, ועדכון הצ'אט הסודי מוסיף טיימר מחיקה אוטומטי לכל הצ'אטים שמוחקים הודעות תוך 24 שעות עד 7 ימים ממועד שליחתן. עדכון יולי הוסיף טיימר להשמדה עצמית לתמונות וסרטונים המאפשר למשתמשים לשלוח מדיה או להעלים אותם בצ'אטים פרטיים.

תמונת הפרופיל עוקבת כעת אחר ההודעה בעת גלילת צ'אטים קבוצתיים, במקום רק לפני ואחרי. תמונת הפרופיל עוקבת כעת אחר ההודעה שאתה מגולל למטה בשיחות קבוצתיות.

בעדכון שני ב -18 בדצמבר

משתמשי טלגרם יכולים כעת ליצור סקרים בערוצי קבוצות ולגרום לחברי הקבוצה להצביע. בינואר החזירו 100 מיליון משתמשים חדשים את היסטוריית החדשות הישנה שלהם מאפליקציות אחרות. בעזרת עדכון זה, משתמשים שנכנסים לטלגרם עם מספר חשבונות באפליקציה אחת יכולים כעת לעבור ביניהם ללא התראה.

משתמשים רבים עברו לטלגרם לאחר ש- WhatsApp הודיעה על שינויים במדיניות הפרטיות שלה

מה שגרם למשתמשים רבים לא להיות מרוצים. לדברי מייסד טלגרם, פאבל דורוב, 25 מיליון משתמשים חדשים הצטרפו לטלגרם בינואר 2021 תוך 72 שעות, והאפליקציה הגיעה ל -500 מיליון משתמשים. חברת טלגרם עדכנה את אפליקציית ההודעות שלה באפשרות למחוק הודעות אוטומטיות עם הזמנות שפג תוקפן וקישורים לקבוצות חדשות ללא הגבלה, כך מסרה החברה בפוסט בבלוג.

החל מה -8 בפברואר

המשתמשים יתבקשו על ידי האפליקציה לקבל את התנאים וההגבלות המעודכנים על מנת להמשיך להשתמש באפליקציה. משתמשים באירופה ובבריטניה יראו גם מדינות שונות של הודעות והגנה על נתונים במדינות אלה. אם אתה משתמש בטלגרם, לחץ על הקישור שלהלן כדי לעדכן את אפליקציית הטלגרם שלך לגרסה 7.9.0 של טלגרם.

זה מאפשר לך לשלוח, להזין ולהעלים את תוכן ההודעה, התמונה, הסרטון או הקובץ. Secret Chat משתמש בהצפנה מקצה לקצה על מנת להבטיח שניתן לקרוא הודעה רק על ידי הנמען המיועד לה.

הורדות של אפליקציית ההודעות הממוקדות לפרטיות Signal and Telegram זוכות לדחיפה כאשר משתמשים מחפשים חלופות לוואטסאפ עצמה של פייסבוק על רקע חששות משינויים במדיניות הפרטיות של השירות

טלגרם היא אחת מאפליקציות ההודעות בענן הפופולריות ביותר עם יותר מ -500 מיליון משתמשים ברחבי העולם ויריבה עזה ל- WhatsApp. עליית ההורדות של Telegram מגיעה לאחר ש- WhatsApp פרסמה עדכון למדיניות הפרטיות שלה ב -4 בינואר.

משתמשים רבים עזבו את WhatsApp ל- Telegram מתוך חשש שפייסבוק תוכל לקרוא את הודעותיהם. טלגרם מנסה לשכנע אנשים שוואטסאפ משקר למשתמשים שלה.

טלגרם

היא אחת מאפליקציות ההודעות הפופולריות ביותר שהניבה הישגים משמעותיים בשווקים כמו הודו. החברה ניצלה מאוד את העדכון השנוי במחלוקת, שהשפיע על יותר מ -2 מיליארד משתמשים לטובתה, והיא ראתה צמיחה טובה בקרב משתמשיה. טלגרם מסר עדכון איכות חיים ב -15 באוגוסט ובו קישורים, דפי מידע צ'אט, רשימת חיפושים אחרונים ותחילת חידוש חדש.

עדכון הטלגרם האחרון מביא מספר אפשרויות מהירות הפעלה. כעת תוכל ללחוץ לחיצה ארוכה על סרגל המהירות של ההפעלה בעת הפעלת הודעה קולית או וידאו כדי לעבור בין מהירויות שונות.

הטלגרם מציג לך כעת אפשרות הודעה, כך שעליך רק להקיש על השעה ביום. טלגרם לא רק מוסיף את המקור המקורי של ההודעה כשם ההודעה אלא גם מוסיף קישור לחשבון הנמען.