ספר לילדים

כעורך ספרי ילדים, עזרתי למאות מחברים לכתוב, לערוך ולהוציא לאור את ספרי הילדים שלהם. מאמר זה מכיל את כל מה שצריך לדעת על כתיבת ספרי ילדים, מהיסודות וכלה בטיפים והטריקים החשובים ביותר.

בשנות השמונים המועצה לספרים בין-גזעיים לילדים פרסמה את הספר הראשון בסדרת סיפורי סיפורי "בחירת הטיה – ספרי לימוד בחינם" לילדים. ספר שני, "ניתוח תעשיית ספרי הילדים האמריקאית", הגיע אחריו בשנות התשעים.

אם הקורא מעמיד פנים שהספר הוא קסום, זהו ספר משעשע ובעיקר משעשע לילדים. האיורים הצבעוניים, הדמויות הצבעוניות והצבעים הצבעוניים הופכים את הקריאה למהנה לתינוקות ופעוטות – לקריאה.

לקחת את ילדך לספרייה ולתת להם לבחור ספר בעצמם יכול להיות הרפתקה מהנה. אם אתה רוצה לנסות ספר או כתב עת חדשים ללא עלות גדולה, אתה יכול לארגן החלפת ספרים בספרייה המקומית שלך.

אלה ספרים שניתן להשתמש בהם כדי להציג נושאים לילדים אחרים, מורים ומבוגרים. ספר ילדים בסך 33 דולר יהווה תוספת נהדרת לאוסף הספרים של ילדכם ומתנה נהדרת לחבר.

תנו לפעוט שלכם לבחור ספר לפני שאתם שואלים למה הוא מתכוון ולהיות מוכנים לקרוא את הספרים האהובים עליו שוב ושוב. שמור על העניין שלך על ידי בחירת נושאים שאתה יודע שילדך יאהב, כמו ספרים על בעלי חיים, בעלי חיים ובעלי חיים בכלל.
על מנת לקרוא עוד פרטים מורחבים בתחום של ספר לילדים ניתן לבדוק כאן: mves.co.il

אם אתה מרוצה מהספר שלך

הגיע הזמן לשים אותו שם כדי שילדיך יוכלו לקרוא וליהנות ממנו. כתיבת ספר ילדים עשויה להיות טיפוס תלול, אך זה יהיה שווה יותר אם זה סוף סוף יגיע לידי הקוראים הצעירים בכל מקום. הבלוג הזה אומר לך בדיוק מה אתה צריך כדי לכתוב ספר שילדים ומוציאים לאור יאהבו.

סיננתי את כל מה שיכולתי למצוא

כתבנו עליו בעבר כדי לעזור לך למצוא את האיזון הנכון בין התוכן של ספרי הילדים לבין קוראיהם. ספר זה אולי נראה כמו ספר תמונות כשהוא נכתב בגיל צעיר, אך הוספתי ספרי תמונות לגיל הרך וספרי פרקים למבוגרים.

ספרים אחרים המייצגים חפצים וחוויות מוכרים הם תענוג לילדים בכל הגילאים. פעוטות וגיל הרך מבוגרים יותר יכולים להתמודד עם דפי נייר וליהנות מהתמונות הגדולות ומהמעליות – קיפולי ספרים המזמינים אותם ללכת לאיבוד בסיפור.

אם אתה נאבק בסיפור

זה עשוי לעזור לקחת השראה מכמה מספרי הילדים הטובים בכל הזמנים. ספרים עם היבטים נהדרים הם בחירה טובה לילדים צעירים יותר, מכיוון שהם יכולים לעורר ילדים לחשוב בדמיון. אם יש לך ספר ישן יותר שנראה שיש לו ערך מסוים, כדאי לעיין בדף שלנו בנושא קנייה ומכירה של ספרי ילדים. קבלו עותק של המגזין שלנו, שממליץ רק על ילדים מגיל 0 עד 9 ועל ספרים לילדים מגיל שנתיים עד 5.

בספרי הילדים הראשונים הם מגיעים בכל הצורות והגדלים ולרוב יש מעט מאוד מילים בעמוד

ספרים הם בדרך כלל בין 2,000 ל -10,000 מילים לילדים בגילאי 7-9, ובין 20,000 ל- 40,500 מילים לילדים בגילאי 9-12. זה תלוי למה הספר מכוון, אבל לילדים בגילאי 2 עד 5 הוא בין 1200 ל 3300 מילים ובמשך 7 עד 9 שנים הוא בדרך כלל בין 2000 ל 10,000 מילים.

תינוקות אינם יכולים לקרוא

כמובן, אך ספרים נועדו להכיר להם את החפצים הנפלאים הללו הנקראים ספרים. עם ספרי תמונות עולה הרעיון שילדים למדו יותר מילים מאשר תמונות והם עדיין לא מוכנים להתמודד עם גושי טקסט ארוכים. ז'אנר זה מיועד לילדים בגילאי 7 עד 18 ויכול לכלול ספרים על בעלי חיים, ציפורים, צמחים, בעלי חיים ובעלי חיים בכלל, כמו גם סיפורי ילדים.

במקרים מסוימים זו הדרך היחידה לעניין ילדים בבעלי חיים, ציפורים, צמחים, בעלי חיים ובכלל. דוגמאות לאליבי הן שיש רק ספר אחד לילדים עם מוגבלות, בין ספרים רבים אחרים.

כשאתם מקבצים לפי גיל

זכרו שיש ילדים שהם קוראים מתקדמים, וספרים המיועדים לילדים צעירים יותר ימשכו אותם, אפילו גדולים יותר. יש ילדים שמוצאים ספרים עכשוויים אטרקטיביים יותר מקלאסיקות, ויש ילדים שיימשכו לספרים אלה. ספרי שמע מאפשרים לילדים המתקשים בקריאה ליהנות מספר שיכול להועיל להם ברמת הקריאה או ברמת העניין שלהם. חשבו על ההנאה של ילדכם בקריאה, אך גם על איכות הספר והאם הוא אוהב אותו או לא.

ספרים לילדים ובני נוער מגיעים בפורמטים רבים

כך שזה סוג הספרים שמושך ילד בן שלוש. לספרים מסוימים יש פוטנציאל להיות ספרים ארוכים יותר עבור אנשים מבוגרים מאחרים, במיוחד אם הם ספרים ארוכים. כדי לשכלל ספר ילדים, שתפו אותו עם קהילת הכותבים, אך אל תגזימו – הדגישו אותו.

באותו נושא

שפתו את המאמר

דילוג לתוכן