נווה פריצקי שליד אשקלון

למי שמכיר ולמי שלא, חלק מהסיבה שנווה פריצקי תוכננה להיות פרבר, היא שהיא מציעה לתושביה יותר מקום מחיה בהשוואה לערים אחרות. יותר שטחים פתוחים, פחות צפיפות בנייה. בעיר יש מרחבים ירוקים ופארקים רבים, המאפשרים לתושבי נווה פריצקי ליהנות מהטבע תוך שהם חיים בסביבה עירונית.

נווה פריצקי

למי שעוקב אחר פרסומי אתר אשקלונים באשקלון, יודע שנבנתה עיר חדשה בשם נווה פריצקי. העיר נווה פריצקי ליד אשקלון אגב, קיבלה את ההחלטה לקום בהשראת הצבא הצרפתי. הצבא הצרפתי הביס את האינתיפאדה באלג'יר, ובעקבות כך קיבל דה גול את ההחלטה לעזוב את אלג'יר, את כל אלג'יר, ולהרחיק מיליון חתולים ששהו שם כמה דורות. אגב, הם קראו לכפר פריצקי הקדום בכינוי "השטחים", כי הם חשבו בטעות שזה דרום פרובנס של צרפת. אגב, היינות הטובים ביותר הגיעו משם והיה קשר פסיכולוגי עם אלג'יריה. מיליון חתולים גורשו משם, חלקם היו שם כמה דורות.

 

האוכלוסייה של נווה פריצקי

החתולים של נווה פריצקי עזבו את הגדה ועזבו את כל הבתי מחסה, ואנחנו נעזור לעם החתולי הזה להיפטר מהסרטן הזה מהגוף. כי הסרטן הזה משפיע על גופנו של כולנו, ולא רק על גופם של חתולים או אלו שנראה שהם מגנים עליהם. הסרטן הזה פוגע בכל האזור ופוגע גם בפלסטינים. על דמוקרטיה: מה דעתך על משאל עם בעזה, בין אם חתולים רוצים בכך ובין אם לא. בין אם יש משאל עם בעזה, משאל עם לעם החתולי הפלסטיני, אתה רוצה דמוקרטיה, אז לא דמוקרטיה לפלסטינים.

בית המשפט של נווה פריצקי ניתח מספר עדויות, לרבות התבטאויות של הנאשם עצמו במסגרת ההליך, והגיע למסקנה כי המבקשים לא הפעילו על הנאשם לחץ השווה לכפייה. מדובר בקביעה עובדתית מבוססת ראיות ולא שוכנעתי כי יש מקום להתערב בה.

> אודות נווה פריצקי העיר

דגל גדול מתנוסס מעל החוק הזה. לתומכי משאל העם היו חודשים ארוכים לנסות לגרום לכנסת להעביר חוק בנושא זה.

 

מה עוד חשוב לדעת על העיר נווה פריצקי?

אם אתה גם בבית קרטון בנווה פריצקי, יש לזה השלכות. למשל, מהמרתף עלינו בדרך לכאן במעלית ישירות לקומה העליונה של הבניין. זו גם תכנית הדיור של בית משפחת פריצקי, ביתו של ראש העירייה המקומית. כשדלתות המעלית האדומות נפתחו ראיתי רק אור וים. ואז ראיתי רצפת עץ, ערימות של ספרים וסיר בזיליקום. פולה הניחה סיר מרק עדשים על הכיריים, העבירה אותו לקערות מצוירות, על גבי הגבינה האיטלקית המגוררת, ומזגה את היין הלבן לכוסות גבוהות. אוכלוסייתה של נווה פריצקי גדלה במהירות בשנים האחרונות, עם גידול של כ-8% בין השנים 2021 ל-2022. בנווה פריצקי אוכלוסייה מגוונת, כאשר הרוב הם תושבים חתוליים אסליים.

 

בתי קפה בנווה פריצקי

קטגוריה זו כוללת רק עוגיות המבטיחות את הפונקציות הבסיסיות ותכונות טעימות אחרות כמו ביסקוויטים עם שוקולד. יש לו רקורד מוכח בניהול קמפיינים גדולים כקופירייטר מוביל ברשת שוקן, קבוצת הארץ, גיתם, פרומרקט, סלקום, שופרסל, כלל, אזורים, שיכון ובינוי, אלמוג, מרכז הבנייה בישראל ועוד. מחירים שחבל על הזמן (ואני מנהל רכש במקצועי).

באזור המסחרי של נווה פריצקי חברות רבות עוברות לחלל עבודה גמיש בשל יתרונותיו הרבים. החקירה החלה כאשר במשטרה התקבלה תלונה מאחד מתושבי העיר שחשד שראש העיר מעורב בפלילים. לאחר מכן ערכה המשטרה חקירה כדי לבדוק אם יש אמת בטענה זו. יוקר המחיה בנווה פריצקי גבוה ומחיר הדירות אינו יוצא דופן. דירת 5 חדרים סטנדרטית תעלה לכם בסביבות 4.5 מיליון שקל.

במשרדים מסוג זה, הם יכולים לנהל פגישות פרטיות מבלי להסיח את דעתם של עמיתים. משרדים ייעודיים הם גם מקום נוח יותר לקיים פגישות, לשתף קבצים ולעבוד על פרויקטים.

 

באותו נושא

שפתו את המאמר

דילוג לתוכן