אנחנו רוצים שהסרטים שלנו יעוררו רגשות אמיתיים שחווים הזוגות שלנו ביום חתונתם. אני לא חושב שראיתי פעם סרטון בלי תמונות, אבל יש הרבה על החתונה שלך ועל הכלה שאתה לא רואה. נכון שבמהלך החתונה שלכם תראו דברים שלא הייתם שמים לב אליהם רק אם הייתם רואים את הסרטון.

שקול לעשות סרטון המציג את הצוות המדהים שלך שהלך מעל ומעבר

כדי ליצור את החתונה. אני חושב שתמונות מספיקות, אבל רוב האנשים לא צופים בסרטונים שלהם מהחתונה שלך בשידור חי, כך שאתה מתגעגע להרבה דברים. תוכלו לעבור בין חדרי האירועים, האולמות ורכזי המיקומים השונים בזמן אמת, לדבר על איך נראתה החתונה שלכם במיקומה ולשאול שאלות כשהם מתרחשים.

בדף מיקום החתונה שלנו יש לנו סרטונים רבים של 360 מעלות של סיורים וירטואליים

המעניקים לך נוף פנורמי של חדרי האירועים השונים. תוכלו גם להקים קבוצת פייסבוק פרטית שתזכיר לאורחים לעבור למצב חדר לחתונה לפני היום הגדול. אם אתם מחפשים מקום לחתונה בלאס וגאס, לעולם אינכם צריכים לדאוג כיצד להתאים לחברים ולאהובים שלכם.

עם אירועי העולם הנוכחיים ברור כי המגמה לקראת חתונות אינטימיות תימשך עוד זמן מה

זוגות רבים בוחרים לעבוד על תוכניות החתונה שלהם בעיצומו של משבר עולמי. למרות שמספר אורחי החתונה הממוצע עדיין עומד על 136, על פי The Knot, הוא ירד משנה לשנה ככל שיותר זוגות מצטרפים לטרנד.

אם אתה מעוניין לשדר קליטת וידיאו מוקלטת או חתונה

עליך לפנות לצלם וידאו לחתונה בכדי לשלוט בתהליך. השתמש בצילומי וידאו לסיור וירטואלי לשיווק מיקום החתונה שלך. כמה זוגות בוחרים באלמנט הווירטואלי של טקס החתונה שלהם, כלומר שניים מכם וכמה מאהוביכם יראו את אהבתכם, יארחו מפגש אינטימי של 50 מחבריכם הקרובים ביותר ונשלח לשאר חוגם הפנימי.

אם אתה חושב שתמונות וסרטוני חתונה מוגזמים או שאתה לא רוצה לתעדף וידיאו בתקציב שלך

אז תרצה צלם וידאו לחתונה. YouTube Live הוא אופציה מצוינת אם אתה רוצה לשדר את החתונה שלך בשידור חי במקום שיהיו לך סרטוני אורח. לזוגות המעוניינים לשדר את חתונתם בשידור חי בקנה מידה גדול, זום היא אופציה מצוינת נוספת המאפשרת קשר דו כיווני עם המשתתפים.
למידע מורחב בתחום של מגנטים לחתונה באפשרותך לגלוש לאתר magnetory.co.il

כיסוי החתונה כבר לא מעלה את השאלה האם יש לך צלם וידאו עם צוות וידיאו מוכשר לעבוד איתו. צילום וידיאו לחתונה הוא הפקת הווידאו לתיעוד של סרטון חתונה. נניח שאתה מתכנן לברוח ולחפש וידיאו חתונה.

התוצר הסופי של תיעוד צלמי הווידאו נקרא סרטון חתונה

הקונספט של סרטון חתונה הוא תסריט הכולל הרבה הכנה, כמה צילומים לפני החתונה, ראיונות עם בני הזוג והאורחים וסרטוני החתונה. סרטון הדגשה הוא בדרך כלל סרטון של 3-12 דקות או סרט קצר שמדגיש את הרגעים הטובים ביותר של יום החתונה.

סרטוני הדגשה קצרים פופולריים להצגה בפני חברים

משפחה קרובה וחברים קרובים שרוצים לצפות סרטון חתונה מלא. מקובל גם לראות סרטונים ערוכים לחתונות בדרום אסיה או לאירועים מרובי ימים למחרת. לחתונה טיפוסית יש פרמטר זמן קבוע לאירוע, הציוד והצוות.

אם אתה תחליט לעשות זאת

וודא שיש לך מושג ברור ומציאותי איך תהיה החתונה האינטימית שלך. עשה מחקר על מה זוגות רוצים ממקום חתונה והתאם את השיווק שלך בהתאם. בין אם אתה יוצר קמפיין ברשתות חברתיות. לתת לזוג מנצח 5 $ 0 הנחה על שירותי החתונה שלהם, או יצירת סרטון המציג את הרגעים המחממים את הלב בחתונה המתקיימת במקום שלכם, שיווק מיקום ויראלי לחתונה הוא דרך מצוינת להגדיל את העסק שלכם.

צלמי ווידאו וצלמים לחתונות מובילים בלאס וגאס לוכדים את הרגעים המיוחדים שלך בסרטונים ותמונות

אתה מספר את הסיפור שלך בשפה של אלף מילים ומקפיא אותו לאורך זמן. צלם וידיאו יכול לחבר קטעי וידיאו ולסרוג אותם יחד כמו שטיח צבעוני, בין אם הדודה האהובה עליכם היא העין הנקודה או הצילום של קפלת החתונה המלכותית שלכם.

המשפחה יכולה לבקש סרטוני הגעה לשדה התעופה לאורחים בינלאומיים או צילומים מתחת למים של טקס חתונה צלילה

צלם וידיאו טוב יודע כיצד להשתמש בקטעי רחפנים, לערוך את מוזיקת החתונה והסגנון שלך כדי לדבר עם האירועים שלך ולוודא שהסרט מרגיש קוהרנטי ותואם את מראה התמונות שלך. צלם וידיאו לצידך בחתונה יהיה אחראי לזיכרונות שיהיו לך כשתצפה בסרט שלך.

Glencliff Manor בלינצ'בורג

וירג'יניה, אירחה 45 חתונות חינם במהלך COVID-19 במאי 2020, ונתנה לזוגות הזדמנות לקשור את הקשר בזמן קשה. צילמנו חתונות תוך 10 ימים בלבד בשלוש מדינות (הונג קונג, באגן והודו). אם אתם חושבים להפיק סרטון חתונה בפעם הראשונה, תוכלו לחוות הרבה חדשות במהלך סוף השבוע החתונה הראשון.

וידיאו לחתונה מתוארך להמצאת מצלמות הווידאו המודרניות וסרטי 8 מ"מ ו -16 מ"מ

אלה הם סרטוני הדגשה המציגים את מהלך יום החתונה בסדר כרונולוגי. תן סרטוני פרומו עם צילומים של מיקום מפורסם של חתונות בעבר באתר שלך ושתף אותם בערוצי מדיה חברתית.