קמגרה היא תרופה משתלמת ויעילה שגוברת בפופולריות מיום ליום ואינה מתפשרת על האיכות. בשוק קיימות תרופות רבות הנמכרות בכדי לעזור לגברים בשל עוצמתן, ואחת מהן היא Kamagra. סופר קמגרה היא ורסיה מתקדמת לוויאגרה, המתגאה במחיר המשתלם שלה ובתוצאות לאורך זמן.

קמגרה היא ויאגרה גנרית המטפלת בבעיות זיקפה ובחוסר אונות אצל גברים מתבגרים, במיוחד בתקופות בהן הם סובלים ממצב זה. סילדנאפיל ציטראט, החומר הפעיל המקורי בג'ל קמגרה וויאגרה, מעכב אנזים הגורם להרחבת כלי הדם באיבר המין שלך, וכתוצאה מכך מתקבלת זקפה חלקה ועמידה לאורך זמן. קמגרה ג'ל הינו בעל השפעה מהירה יותר מטבליות קמגרה, ובהשוואה לטבליות ויאגרה מדובר באלטרנטיבה מאוד משתלמת, בין היתר בפן הכלכלי.

יתרונות קמגרה

ג'ל קמגרה

מכיל 100 מ"ג לשקית ותוכלו לצרוך את כל תכולת השקית – רק 15 דקות מראש אם אתם מצפים לפעילות מינית. במחקרים, קמגרה נספגה היטב בגוף המטופלים ושכיחות תופעות הלוואי הייתה מינימלית.

אם יש לך את התגובות או התסמינים האחרים שהוזכרו בעלון לצרכן, הפסק לקחת מיד את השימו בקמגרה ופנה לעזרה רפואית. תופעות לוואי יכולות להופיע אם המינון מוגבר מעבר למה שמותר ומומלץ. בגדול אין להשתמש יותר מפעם ביום.

מעכבי פוספודיסטרז מסוג 5 סלקטיביים (PDE5I) הם הטיפול הראשון בתפקוד לקוי של זיקפה והם נמצאו יעילים מאוד

סילדנאפיל (ויאגרה), תדלפיל (סיאליס) ו- Vardenafil (לויטרה) הם דוגמאות לתכשירים המבוססים על מעכבי PDE5. על פי אתר האינטרנט שלה, יצרנית KAMAGRA היא חברה שבסיסה בהודו שמוכרת כמה מוצרים שלטענתה עובדים באותה צורה כמו מעכבי ה- PDE5 הפופולריים ביותר המשמשים לטיפול בתפקוד לקוי של זיקפה.

קמגרה ג'ל מכיל סילדנאפיל כמו בויאגרה

הוא מוצר שמכיל סילדנאפיל, החומר הפעיל של ויאגרה. טענת היצרן היא שמדובר במוצר בעל מרקם ג'לי – זו למעשה תרכובת אכילה המכילה ציטראט סילדנסאפיל. כלומר זה אותו החומר הפעיל כמו בויאגרה.

רבים מהמוצרים שלכאורה מכילים סילדנאפיל או כל אחד ממעכבי ה- PDE5 האחרים כגון סיאליס או לויטרה מזויפים. הם מכילים מעט מאוד או כלום מהחומר הפעיל, וחלקם מכילים חומרים מסוכנים כגון דיו או דיו למדפסת.

קמגרה כאמור מכילה את אותו חומר פעיל כמו ויאגרה, ציטראט סילדנאפיל. קמגרה לטיפול בבעיות זיקפה עם Sildensafil היא גרסה גנרית, נטולת פוזה ופחות ממותגת מויאגרה אך היא מכילה את אותו החומר הפעיל כך שיעילותה דומה ונטילתה אינה כרוכה בסיכונים שאינם קיימים בויאגרה (תופעות לוואי קלות בד"כ, לא משהו מעבר לזה, אך כמובן שכדאי להיוועץ ברופא אם קיימות מחלות רקע או בעיות רפואיות מהותיות).

טיפים לרכישת קמגרה אונליין

קמגרה וטיפולים רבים אחרים בבעיות זיקפה אינם מתאימים לך אם אתה מחפש לקנות קמגרה אך ורק בבית מרקחת. מוצרים רבים כיום עדיין לא מוסדרים בבתי המרקחת הגדולים בארץ. עניין של רגולציה ותהליכי אישור במשרד הבריאות אשר לוקחים שנים רבות. אבל מה שלא מוכרים לך בבתי מרקחת תוכל למצוא בקלות אונליין בין אם אתה מחפש קמגרה, סיאליס או לויטרה.

למידע מורחב בנושא של יתרונות הקמגרה עליך לבקר באתר
https://www.xn--6dbe2a9ah.com