גוגל עסקים

הקדמה: מהי התכונה העסקית החדשה של גוגל?

Google Business הוא מוצר חדש של Google שעוזר לעסקים קטנים להתחבר ללקוחות ולהגדיל את העסק שלהם. זוהי אפליקציה למכשירי iOS ואנדרואיד, הכוללת תכונות כמו:

ל-Google Business יש גם אתר שבו משתמשים יכולים ליצור פרופיל ולנהל את העסק שלהם. משתמשים יכולים להוסיף תמונות של המוצרים שהם מוכרים, מיקומם, שעות הפעילות ועוד. הם יכולים גם למצוא עסקים קרובים להתחבר אליהם.

Google Business היא תכונה חדשה של Google המאפשרת לבעלי עסקים ליצור דף עסקי בגוגל+. דף זה יופיע בתוצאות החיפוש וייתן לאנשים את ההזדמנות למצוא את העסק שלך, ליצור איתך קשר ולעקוב אחר עדכוני המדיה החברתית שלך.

הדף העסקי של Google+ הוא דרך קלה לבעלי עסקים לנהל את הנוכחות המקוונת שלהם באמצעות פלטפורמה אחת פשוטה. זה לא רק חשבון מדיה חברתית; זו גם דרך לנהל את SEO שלך, לכתוב ביקורות ועוד.

חשוב שלעסקים בכל הגדלים תהיה נוכחות ב-Google+. זה לא קשור רק לחשבון מקוון בפייסבוק או בטוויטר, אלא גם למצוא לקוחות פוטנציאליים כשהם מחפשים את מה שאתה מציע.

מבוא

Google Business היא חבילת כלים שעוזרת לחברות לצמוח. הוא כולל את Google Analytics, Adwords ו-Google Cloud.

Google Analytics הוא כלי חינמי להבנת האופן שבו אנשים מקיימים אינטראקציה עם האתר שלך. זה אומר לך כמה אנשים מבקרים באתר שלך, מאיפה הם מגיעים, מה הם עושים באתר שלך ובאיזה מכשיר הם משתמשים.

Adwords הוא שירות פרסום המסייע לעסקים להציג מודעות ללקוחות שמחפשים מוצרים או שירותים בחיפוש Google או ביוטיוב.

Google Cloud היא חבילת כלים שעוזרת לחברות לאחסן נתונים ולנהל את העסקים שלהן בענן.

Google Business הוא כלי שימושי לעסקים קטנים לניהול הנוכחות המקוונת שלהם. הוא הושק בשנת 2015 וכיום יש לו למעלה מ-10 מיליון עסקים המשתמשים בו.

מרכז העסקים המקומי של גוגל הוא המרכז של כל מה שעסק ב-Google Business. הוא מציע כלים ומשאבים שיכולים לעזור לך לנהל את העסק שלך באינטרנט.

כמה עולה להקים דף עסקי של גוגל?

ניתן להגדיר את הדף העסקי של גוגל בחינם וזה לוקח רק כמה דקות כדי לרשום את העסק שלך. חשבון Google לעסק שלי מספק לך את ההזדמנות לנהל את המידע העסקי שלך, כולל הכתובת, מספר הטלפון, כתובת האתר ושעות הפעילות שלך. ניתן גם להגיב לביקורות של לקוחות ולפרסם הצעות בעמוד.

עמוד Google Business הוא שירות חינמי המאפשר לך ליצור פרופיל עבור העסק שלך בגוגל.

אין צורך להחזיק אתר או בלוג על מנת להקים דף עסקי של גוגל.

המחיר ההתחלתי עבור דף Google+ הוא $0.00, אך הוא כולל רק תכונות בסיסיות כגון כתובת ומספר טלפון.

התכונות המתקדמות יותר של הדף זמינות לרכישה דרך מנהל העסקים של Google+, אשר מחיר התחלתי של $10 לחודש.

 
למידע נוסף בנושא של גוגל עסקים נא לבדוק כאן: fly-guy.club

כתובת תוכן – Fly Guy

באותו נושא

שפתו את המאמר

דילוג לתוכן